Hajdúbagosi Sportegyesület
Hajrá Hajdúbagos!

MENÜ

Megyei III. o. Férfi Felnőtt bajnokság Északi csop Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó Szövetség

44       BURKÓ TAMÁS     327825

idő       név Sárga-Piros lap     lap   igazolás       idő       név Sárga-Piros lap     lap   igazolás

Péntek Ferenc értékelése a mérkőzésről:

"A mérkőzést baljós előjelek előzték meg. A múlt heti csapatból több játékos sem volt meg, valamint volt olyan is, aki megjelent majd eltűnt az indulási helyről. A Debrecenben beszállókat is keresgélni kellett és bár időben elindultunk, mégis csúszva érkeztünk meg. Aztán az összeállításnál kiderült, hogy a hagyományokat szépen hozzuk, ugyanis a védelem megint csak egy teljesen új összeállításban lépett pályára. A kezdő sípszó pillanatában eleredt az eső, mely alaposan megzavarta a csapatot. Konkrétan a csúszós, vizes talaj. Ez kihozta a technikai hiányosságainkat. Kiegyenlített játék folyt, ami közben kaptunk egy szabadrúgást. Ez döntő pillanat volt, mint utólag kiderült, mert csúnyán elhibáztuk és ellenfelünk egy távoli lövésswel büntetett. Majd egy kavarodást követően az ellenfelünk újabb gólt szerzett úgy, hogy a csapat 9 játékosa helyezkedett a saját 16-os vonalunkon belül. Aztán még két kapus bravúr is kellett ahhoz, hogy csak két gól legyen a félidei előny.

A második félidőben változtattunk és elkeztünk éledezni. Lőttünk is egy gólt, de les miatt érvénytelenítették. Nem volt több bennünk, így a végeredmény 2-0 maradt.

A csapat totálisan a másik arcát mutatta az előző hétvégéhez képest. Elképzelés és tűz nélkül játszottunk. Talán egy kicsit a mellény is nagy volt és a meccs során a reklamálás is nagyon soknak bizonyult. Nem ment a játék és az akarati tényezőkkel sem volt minden rendben egy-két embernél.

Sokat foglalkozunk a tabellával és a dobogóval, ez eltereli a figyelmünket a valódi dolgokról. Most 3 rangadó jön, melyeken kiderül, hogy mekkora is a csapat tartása, küzdeni tudása és ereje.