Hajdúbagosi Sportegyesület
Hajrá Hajdúbagos!

MENÜ

Megyei III. o. Férfi Felnőtt bajnokság Északi csop Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó Szövetség

91       BODNÁR LEVENTE SÁNDOR     143243

idő       név Sárga-Piros lap     lap   igazolás       idő       név Sárga-Piros lap     lap   igazolás

89       BALOGH JÓZSEF     sárga lap   256034

Elérkezett a tavaszi szezon első mérkőzése. Csapatunk Hajdúhadház második számú alakulatát látta vendégül. Gyönyörű idő, és közel 100 néző várta, hogy újra útjára induljon a labda. A mérkőzés előtt kisebb ünnepség keretében csapatunk 6 darab Puma mérkőzéslabdát vehetett át Farkas László, Fazekas Andor és Kiss Lajos felajánlásának köszönhetően. Hármójuk nevében a mérkőzés kezdűrúgását Fazekas Andor végezhette el. A labdák mellett csapatunk egy gyönyörű festménnyel gazdagodott Fehér Imrének köszönhetően. Ezzel még nem ért véget a felajánlások sora, ugyanis játékosunk Szilágyi Szabolcs és édesapja jóvoltából gazdagabbak lettünk egy garnitúra sportszárral és egy Adidas mérkőzéslabdával. Felajánlásaikat, támogatásukat és a szurkolást ezúton is köszönjük!

A mérkőzést csapatunk 3 új játékossal a fedélzeten kezdte el. Talán a nagypályás edzések hiánya miatt kicsit visszafogottan kezdet a társaság. Az első 20 percben nem igazán történt említésre méltó esemény, kapusunk Szilágyi Attila hatalmas védését kivéve. Egy, a büntetőterület vonaláról elvégzett szabadrúgást bravúrral mentett szögletre. A 23. percben kényszerű cserére került sor. Balhátvédünk, Belme Benjámin olyan szerencsétlenül ütközött az ellenfél támadójával, hogy eleredt az orra vére. Mint később kiderült a porc elmozdult az orrában, így jelenleg is kórházban van. Ezúton is kívánunk neki mihamarabbi felépülést! Sajnos az ápolás után sem sikerült folytatnia a mérkőzést, így őt Korcsik Krisztián váltotta a pályán.

A 30. percben gólt ünneplhetett a szép számú hazai közönség. Szilágyi Szabolcs passzából új igazolásunk, Kontra Dávid szerezte meg a vezetést a csapatnak. Ezután a csapat bátrabbá vált és nem is kellett sokat várni a következő gólra. A 40. percben Kovács Tamás egy szabadrúgás utáni kavarodás során Olajos László passzából,közel 30 méterről hatalmas gólt ragasztott a kapuba . A harmadik gólra még kevesebbett kellett várni. Vincze Sándor a mérkőzés 44. percében fülelte le a vendégek kapusának kirúgását és megszerezte a csapat következő, önmaga szezonbeli hetedik gólját. A fiúk így magabiztos, 3-0-ás előny birtokában vonulhattak a jól megérdemelt pihenőre.

A szünet után kicsit visszább vett a tempóból a csapat, valószínűleg a megnyugtató előny tudatában. Ennek eredményeként a Hajdúhadház csapata többször is veszélyes helyzetet alakított ki kapunk előtt, de szerecsére a kaput nem találták el. Péntek Ferenc cserékkel próbálta felrázni a társaságot, de a 91. percig már csak 1-2 veszélyes akciót alakított ki a csapat. A hosszabbításban viszont újabb gólnak örülhetett mindenki. Lakatos Attila passzából Bodnár Levente szerezte meg az utolsó gólunkat, lövése a jobboldali kapufáról pattant be a hálóba.

Végezetül jöjjön Péntek Ferenc értékelése:

"A mérkőzést kissé megilletődötten kezdtük és kellett bő 25 perc, mire teljesen átvettük az irányítást . Addig a kapusunk és a pálya talaja segített ki minket egy-két alkalommal. Hátul erős lábakon álltunk és a támadójátékunk is fokozatosan erősödött fel. Az átlövéses góljaink már az első félidőben teljesen megtörték ellenfelünket. A második félidő inkább már az eredmény tartásáról szólt és az eredmény kedvező alakulása miatt mindenkinek tudtam lehetőséget adni. A második játékrész meghozta a negyedik távoli gólt is. Dicséret jár a csapatnak, mert türelmes volt és nem vette kedvét az első 20-25 perc sikertelensége. Külön öröm, hogy végre el mertük vállalni a lövéseket és ennek gyümölcseként nagyon szép gólokat szereztünk. Az új játékosok egytől egyig jól játszottak és hasznos tagjai voltak végig a csapatnak. Öröm volt nézni, ahogy egymást kisegítve harcoltunk, küzdöttünk és győztünk. Gratulálok a csapatnak!"

A hétvégén csapatunk Tiszacsegére utazik, ahol Újszentmargita együttesével veszi fel a küzdelmet a 3 pontért.